Titel

Bullshit management

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789052618470

Uitgever

Academic service

Prijs

5,00

Bijzonderheden

2011, 166pp, paperback

Meer info
Leiderschapstrainingen, strategische analyses, dikke beleidsnotas en eindeloze statistieken. Om nog maar te zwijgen over esoterische Tsjakka-trainingen, teambuildingsessies in een hutje op de hei en crossmediale imagocampagnes. Sinds de uitvinding van management, een eeuw geleden, halen managers en adviseurs alles uit de kast om de prestaties van organisaties te beïnvloeden. Maar wat zijn al die bedenksels nu werkelijk waard? Bullshit Management rekent af met de wijdverspreide overtuiging dat investeren in management zin heeft. Het kraakt kritische noten, want voor succes blijkt geen enkele wetenschappelijke blauwdruk te bestaan. En sterker nog: door al die modellen, methoden en termen verliezen steeds meer organisaties hun essentie uit het oog. Dit boek is een oproep om te stoppen met management en het heft weer in eigen hand te nemen. Want zo uniek als organisaties met hun producten of diensten kunnen zijn, zo bijzonder kunnen zij zich ook organiseren. Daar heb je volgens Jos Verveen dus eigenlijk helemaal geen managementboek voor nodig ... Drs. P.J. (Jos) Verveen is ondernemer en raadslid in Rotterdam. Hij studeerde bedrijfskunde aan de Erasmus Universiteit en werkte vijftien jaar in de organisatie- en communicatieadviesbranche.
Afbeeldingen
Verveen, Jos - Bullshit management
Boekjesverkoop Utrecht

Leuke tweedehandse boeken in onder andere de genres filosofie, politicologie, sociologie, psychologie, economie en natuurwetenschappen.

Verzending per post of eventueel ophalen in Utrecht.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekjesverkoop.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekjesverkoop
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekjesverkoop een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekjesverkoop vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekjesverkoop kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren