Titel

Het nut van de man. De ins en outs van mannelijkheid

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789045039152

Uitgever

Atlas Contact, 2021

Prijs

9,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1e druk, paperback, 1 blz een ezelsoortje, verder zgan

Meer info
Sinds #MeToo ligt de man onder vuur als patriarch en onderdrukker. Feminisme bloeit en de man raakt uit de mode. Maar zitten er ook voordelen aan het riskante gedrag van mannen?

Flaptekst

Maarten Huygen springt in de bres in zijn boek ‘Het nut van de man’. Sinds #MeToo ligt de man, vooral de witte, opnieuw onder vuur als wellustig patriarch en geprivilegieerd onderdrukker. Feminisme bloeit en de man raakt uit de mode. Wat blijft erover van mannelijkheid? Is die uitsluitend aangeleerd of zit er ook een biologisch element in? Doet dat ertoe? Zijn er ook voordelen aan het riskante gedrag en de monomanie
van veel mannen? Wat kunnen mannen van vrouwen leren en wat kunnen vrouwen van mannen leren? Zijn alle verschillen te wijten aan seksisme? Moeten mannen meer huilen? Maarten Huygen beschrijft mannenvriendschap en vaderschap. Niet alleen de mannen aan de top maar ook de mannen aan de onderkant komen aan de orde. Hoe is de sfeer op de vuilniswagen? Jongens hebben een achterstand in het onderwijs. Mannen krijgen vaker ongelukken en kapotte rugwervels door hun werk. In een combinatie van reportage en analyse fileert Huygen een van de belangrijkste thema’s van onze tijd.

Recensies

‘In Het nut van de man laat NRC-journalist Maarten Huygen zien dat aan eigenschappen twee kanten zitten. Kameraadschap bijvoorbeeld, kan leiden tot ongewenste machtsvorming, maar ook tot hulpvaardig
Afbeeldingen
Huygen, Maarten - Het nut van de man. De ins en outs van mannelijkheid
Huygen, Maarten - Het nut van de man. De ins en outs van mannelijkheid
Hartogboeken Rotterdam

VERZENDKOSTEN NEDERLAND:

PostNL
Briefpakje: E 3,95 (tot 2 kg)
Pakketpost: E 7,15 naar een huisadres of E 6,75 naar een PostNL afhaalpunt

DHL
Pakketpost: E 7,00 naar een huisadres of E 4,75 naar een DHL afhaalpunt

DPD
Pakketpost: E 6,95 naar een huisadres

VERZENDKOSTEN BELGIË:

DPD
Pakketpost (KLEIN PAKKET): E 7,50 naar een huisadres
Pakketpost (GROOT PAKKET): E 8,00 naar een huisadres

__________________________________________________________________________________

Of afhalen in het magazijn (Maria Danneelserf 1, Capelle a/d IJssel) op ma. t/m zat. tussen 15.00 en 16.00 u. Alleen op afspraak!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Hartogboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Hartogboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Hartogboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hartogboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Hartogboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren