Titel
L'archéologie Egyptienne
Schrijver
MASPERO, G. (Membre de l'institut, professeur au college de France)
Taal
Frans
Uitgever
Paris: Maison Quantin, 1887, 1e dr.
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
318p., gebonden (groengeel) linnen met goudopdruk. Met zw./w. illustraties, milde tijddsporen omslag, enige verkleuring, structurele integriteit goed. Zeer karaktervol exemplaar.
Meer info
Een prachtig boek over Oud Egyptische Archeologie, Franstalig.
Het heeft enkele sporen der tijd maar is evengoed een stevig en goed exemplaar.
Het boek straalt de geschiedenis uit die het beschrijft bij het openslaan.
Het heeft enkele sporen der tijd maar is evengoed een stevig en goed exemplaar.
Het boek straalt de geschiedenis uit die het beschrijft bij het openslaan.
Het Oosten
Almelo
Welkom bij Boekhandel Het Oosten.
.
Kijk gerust rond, vragen zijn altijd welkom.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Het Oosten
- Na uw bestelling ontvangen u en Het Oosten een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Oosten vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Het Oosten kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.