Duveltje is momenteel afwezig,Duveltje heeft de volgende melding achtergelaten:

wij zijn er even niet. Pinkstervakantie.bestellingen worden na 25-5-2026 verwerkt

De verkoper verwacht te reageren na 26-05-2026
Titel

Leven op de stelling forten van toen en nu

Schrijver
ISBN

9789078381907

Uitgever

Stichting Noord-Holland

Prijs

25,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2016, 216 pp. geillustreerde hardcover nieuwstaat/cadeau waardig

Meer info
Forten, dijken, batterijen en sluizen vormen de in het landschap zichtbare herinneringen aan de Stelling van Amsterdam, een verdedigingslinie rond de hoofdstad. Nadat de forten hun oorspronkelijke functie hadden verloren, zijn ze de afgelopen jaren herontdekt. Eerst door 'fortofielen' en vrijwilligers, later door ondernemers en recreanten. De forten kregen nieuwe functies als kunstfort, kaasfort, bezoekerscentrum, wijnfort, avonturenfort, sauna, muziekfort, openluchttheater of café-terras. In 'Leven op de Stelling, Forten van Toen en Nu' staan de verhalen van de huidige gebruikers naast die van de bewakers uit de Koude Oorlog, de gemobiliseerde soldaten tijdens de Eerste en de Tweede Wereldoorlog en de nazaten van de fortwachters. Agnes de Boer neemt u mee langs de forten rond het Noordzeekanaal en die in de Sector Sloten. De verhalen laten zien hoe de forten met hun tijd zijn meegegaan.
Afbeeldingen
Boer, Agnes de - Leven op de stelling forten van toen en nu
Duveltje Wormer

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Duveltje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Duveltje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Duveltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Duveltje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Duveltje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren