Titel
Trading Places, the merchants of Nairobi
Schrijver
Bloom, Steve
Taal
Engels
Uitgever
Thames & Hudson, 2009
Prijs
€ 12,50
Bijzonderheden
harde kaft, 30 x 22,5 cm, stofomslag. 138 foto's in kleur. stempel op schutblad.
Meer info
Een leuke collectie mooie foto's van het chaotische leven in Nairobi (Kenia). Met nadruk op de negotie, de winkeltjes, het straatbeeld, het leven in de buitenwijken.
Afbeeldingen
esger29
Amstelveen
Bestelde boeken worden op verzoek verzonden met Post.nl
Desgewenst kunnen de boeken ook worden opgehaald in Amstelveen.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met esger29
- Na uw bestelling ontvangen u en esger29 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van esger29 vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- esger29 kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.