Titel

Stoere jongens / Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789058777461

Uitgever

Forte

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

paperback, 127 pagina's, zgan

Meer info
Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons. STOERE JONGENS inspireert vaders om samen met hun zoons te ondernemen, te experimenteren en spannende ervaringen op te doen. Het boek staat vol stoere verhalen, avontuurlijke activiteiten en suggesties voor uitstapjes.
Een hut bouwen, een schriftelijke cursus boksen, goochelen met Hans Klok, graffiti en meisjes versieren. Typische jongensdingen die worden behandeld volgens de formule: lezen, doen, gaan. Elk hoofdstuk begint met een prikkelend verhaal zoals de biografie van een zeerover of de wonderlijke geschiedenis van een vrijbuiter. Vervolgens vind je handleidingen voor doe-activiteiten zoals het bouwen van een hut, een tijdelijke tattoo zetten of een spoedcursus graffiti. Elk hoofdstuk sluit af met handige adressen waarbij je kunt denken aan de mooiste duik- en snorkellocaties of actie in de ruige natuur van Tiengemeten.
STOERE JONGENS: het avonturenboek voor vaders en zoons van 6 tot 60 jaar!
Afbeeldingen
Schaik, Paul van / B-Ok, Danny - Stoere jongens / Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons
Schaik, Paul van / B-Ok, Danny - Stoere jongens / Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons
Schaik, Paul van / B-Ok, Danny - Stoere jongens / Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons
Schaik, Paul van / B-Ok, Danny - Stoere jongens / Het eerste gevaarlijke boek voor vaders en zoons

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren