Titel
De uitdaging van het denken
Schrijver
Vermeulen, Baptist
Taal
Nederlands
Uitgever
Karakter
Prijs
€ 4,00
Bijzonderheden
2002. Hardback met stofomslag. 1e druk. In nieuwstaat
Meer info
De uitdaging van het denken biedt een zeer toegankelijke inleiding in de Westerse filosofie aan de hand van een thematische behandeling van de klassieke onderwerpen: kennistheorie, metafysica, ontologie, logica, wetenschapsfilosofie, ethiek, sociale en politieke filosofie en esthetica. Van elk onderwerp wordt helder uitgelegd wat het kernvraagstuk is, wat de historische context is en welke filosoof de belangrijkste bijdrage eraan heeft geleverd. Vervolgens wordt van elk thema de actuele context aangetoond, veelal aan de hand van een onderwerp uit de huidige maatschappelijke discussie (met als eindpunt de huidige 'internetdemocratie').
De uitdaging van het denken probeert de lezer ertoe aan te zetten zelf de praktijk van het filosoferen op zich te nemen en aan de hand daarvan doordachte opinies te formuleren over de zaken die hem of haar werkelijk raken. Door middel van kennis, maar vooral van toepassing ('Wat kan ik hier zélf mee?') en met als doel bewustwording en inzicht.
Afbeeldingen
Gefeliciteerd. U heeft het beste boekwinkeltje gevonden voor bijzondere boeken, zoals gesigneerde exemplaren en boeken in eerste druk. Alles voor een schappelijke prijs met uitstekende service.
Veilig en direct betalen via iDeal is nu ook mogelijk.
Verzending binnen Nederland via DHL Parcel. Vaste prijs voor een brievenbuspakje € 4,75 en pakket naar uw huisadres in Nederland voor slechts € 7,00. Optioneel is verzending naar een DHL Servicepunt voor € 5,50 ook mogelijk op aanvraag. Vermeld dit gaarne bij uw bestelling. Verzending naar een Mondial Relay servicepunt in België vanaf € 6,25. Afhalen mogelijk in Bodegraven of Leiden. Bij bestelling van meerdere boeken tegelijk is korting mogelijk.
Controleer de spam map van uw e-mailbox, want regelmatig verdaagt daar een bericht van boekwinkeltjes of van DHL Parcel.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Taalvakman
- Na uw bestelling ontvangen u en Taalvakman een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Taalvakman vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Taalvakman kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.