Titel

Kom hier dat ik u kus

Schrijver
Uitgever

Prometheus

Prijs

10,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202310191222, Amsterdam, Prometheus, 2015, Kromgelezen

Meer info
Paperback, in-8, 388 pp.

De ontwikkeling van een jonge vrouw wordt sterk beinvloed door haar omgeving.

"Kom hier dat ik u kus" is een roman van de Belgische schrijfster Griet Op de Beeck. Het verhaal volgt het leven van de hoofdpersoon, Mona, die we in drie verschillende levensfasen leren kennen: als kind, als twintiger en als dertiger. Het boek behandelt thema's als familierelaties, liefde, verlies en het worstelen met het verleden. Hoewel het boek niet specifiek gericht is op historici, biedt het wel een diepgaand inzicht in de menselijke psyche en de complexiteit van interpersoonlijke relaties, wat van belang kan zijn voor historici die geïnteresseerd zijn in sociale en culturele geschiedenis.
Afbeeldingen
OP DE BEECK Griet - Kom hier dat ik u kus
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren