Titel

De maffiabaas (beschrijving zie info + pag.2)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029055130

Uitgever

Meulenhoff, Uitgeverij

Prijs

4,40(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback / softback, 479 pag. - In uitstekende staat

Meer info
In de bergen van Sicilië demonstreert de achttienjarige Silvio regelmatig zijn jeugdige overmoed om indruk te maken op Nino Greco, de plaatselijke leider van de maffia, die ook wel 'de Steenbreker' wordt genoemd. Als de ontvoering van een Engelse priester op een regelrechte catastrofe uitloopt, nemen Nino en Silvio noodgedwongen de wijk naar Amerika. In New Orleans treden de mannen in dienst van de machtige familie Priola. De Priola's, eveneens uit Sicilië afkomstig en verre familieleden, tiranniseren het havenkwartier en zwaaien de scepter over de havenarbeiders die de fruitladingen lossen. Zijn scherpzinnige geest bezorgt Silvio al snel een vooraanstaande positie in de misdaadorganisatie. Daarbij begint hij een hartstochtelijke liefdesrelatie met Anna-Maria Priola, ook al hunkert hij nog steeds naar hereniging met Annunziata, de geliefde die hij op Sicilië achterliet. Als een rivaliserende familie probeert de heerschappij van de Priola's over te nemen ontstaat er een bloedige oorlog.
Productspecificaties
Afbeeldingen
Watson, Peter - De maffiabaas (beschrijving zie info + pag.2)
Watson, Peter - De maffiabaas (beschrijving zie info + pag.2)
Citabooks Maasbracht

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Citabooks.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Citabooks
  • Na uw bestelling ontvangen u en Citabooks een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Citabooks vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Citabooks kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren