Titel
Ik denk altijd maar aan van Dattum
Schrijver
Wolinski
Taal
Nederlands
Uitgever
Uitgeverij Thoms Rap, Amsterdam
Prijs
€ 22,95(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1968, geen paginering, paperback, 13,8 x 10 x 0,8 cm. licht verkleurd verder in goede staat.
Meer info
Dit boekje verscheen oorspronkelijk bij uitgeverij Jean-Jacques Pauvert, Parijs. Deze nederlandse editie werd in een kleine oplage gedrukt ter gelegenheid van de Boekenmarkt 1968, niet in de handel gebracht maar geschonken aan vrienden van Uitgeverij Thomas Rap, Amsterdam. Wolinski is omgekomen bij de aanslag bij Charlie Hebdoe in Parijs. .
Oost-West
Oost-Graftdijk
Particulier die zijn boekenkast aan het uitruimen is, zowel Nederlandse als Engelse titels.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oost-West
- Na uw bestelling ontvangen u en Oost-West een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oost-West vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oost-West kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.