Titel

Een man die wist / druk 1 (mooie vertaling van Gerda Siebelink)

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789068010732

Uitgever

De Prom

Prijs

22,50

Bijzonderheden

Schaars. Zeer goed, mooi, schoon, strakke paperback. 1989, 1e druk, 142 p. Rechte rug, zonder verkleuring. Geen naam, strepen etc. paar lichte leesvouwtjes + wit stickertje op schutblad., niet storend.

Meer info
De man die wist (Un homme qui savait) van Emmanuel Bove gaat over Jean-Antoine About, een ouder wordende, onhandige en sociaal onbeholpen man die door zijn slechte keuzes en verloedering in de vergetelheid raakt, terwijl hij herinneringen aan een beter verleden (een zaak, vrouw, dochter) koestert, en het boek toont subtiel zijn onvermogen om het leven te leiden, wat resulteert in een tragische maar ook ironische kijk op zijn falen.

---

Bove, geboren als Emmanuel Bobovnikoff, debuteerde in 1924 dankzij inspanningen van de Franse schrijfster Colette met de roman Mes amis, maar raakte zelfs ondanks de uitgesproken bewondering van literaire grootheden als Rilke, Gide en Beckett in de vergetelheid. Dat gebeurt meer schrijvers die het moeten hebben van hun verfijnde stijl en niet van een smeuïg plot of frequente aanwezigheid in literair invloedrijke kringen.

In al zijn werk is Bove de man die op geraffineerde wijze de angst, onzekerheid en twijfel onder woorden brengt, die zo kenmerkend was voor de tijd waarin hij leefde. Grote delen van Europa zuchtten onder de gevolgen van de Grote Oorlog, velen leefden in diepe armoede of vreesden permanent daarin terecht te komen.
Afbeeldingen
Bove, Emmanuel - Een man die wist / druk 1 (mooie vertaling van Gerda Siebelink)
Bove, Emmanuel - Een man die wist / druk 1 (mooie vertaling van Gerda Siebelink)
Zevenblad Amsterdam

* Kijk na uw bestelling a.u.b. in uw SPAM-Box als u na 3 werkdagen nog geen antwoord heeft.
* Zevenblad reageert meestal op dezelfde dag, maximaal binnen 3 werkdagen !
* Zevenblad staat voor zeer adequate verpakking en snelle verzending via Postnl of DPD.
* De boeken van Zevenblad verkeren, tenzij anders vermeld, altijd in uitstekende staat.
* Wij vragen betaling vooraf.
* Verzending vindt, tenzij op verzoek aangetekend, plaats voor risico van de koper.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Zevenblad.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Zevenblad
  • Na uw bestelling ontvangen u en Zevenblad een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Zevenblad vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Zevenblad kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren