Titel

The greath book of chinese cooking

Schrijver
Taal

Engels

Uitgever

International culinaire society

Prijs

20,00

Bijzonderheden

Gebonden 310 pqg zwaar boek

Meer info
400 recepten uit verschillende regio's in China
Afbeeldingen
Antolini en the lian tjo - The greath book of chinese cooking
Tweede keuze Hellum

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Tweede keuze.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Tweede keuze
  • Na uw bestelling ontvangen u en Tweede keuze een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Tweede keuze vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Tweede keuze kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren