Titel

Kroniek van de / 20ste eeuw / druk 1

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051570489

Uitgever

Agon

Prijs

20,00

Bijzonderheden

1e Druk: Amsterdam: Elsevier, 1985 - Met reg. Gebonden Goede staat

Meer info
Kroniek van de 20ste eeuw toont de belangrijkste gebeurtenissen van deze eeuw in hun historisch perspectief: naast politieke en militaire ontwikkelingen staan wetenschap, religie, spirt en kunst. Als naslagwerk voor de twintigste eeuw geeft de Kroniek antwoord op vragen als 'wanneer is Juliana geboren?' Of 'wanneer werd Kennedy vermoord? Maar vooral ook wordt een antwoord gegeven op de vraag 'wat gebeurde er nog meer in november 1963?, Juist het naast elkaar plaatsen van de grote politieke ontwikkelingen en zaken die niet direct in het brandpunt van de nationale aandacht stonden, maakt de Kroniek van de 20ste eeuw tot een uniek boek.
Afbeeldingen
Verschillende schrijvers - Kroniek van de / 20ste eeuw / druk 1
Verschillende schrijvers - Kroniek van de / 20ste eeuw / druk 1
Verschillende schrijvers - Kroniek van de / 20ste eeuw / druk 1

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel BoekAlUitgelezen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met BoekAlUitgelezen
  • Na uw bestelling ontvangen u en BoekAlUitgelezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van BoekAlUitgelezen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • BoekAlUitgelezen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren