Titel

Zelfmoord na vechtscheiding

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789461550460

Uitgever

Het Schrijversportaal

Prijs

6,50

Bijzonderheden

2016 / paperback / in nette staat, 1 blz zit vouw in

Meer info
Vechtscheiding is grenzeloos.
Vechtscheiding kost slachtoffers.
Vechtscheiding eist zelfs doden.
Daar gaat dit boek over.
'Tot de dood ons scheidt.' Dat spreken Frank en Carmen liefdevol tegen elkaar uit op hun trouwdag. Een belofte die staat, maar die door zelfmoord letterlijk wordt opgeblazen. In de vooravond van 2 april 2015 maakt Frank, vader van dochter Anna (9), een definitief einde aan zijn vaderschap. Op het strand van Bloemendaal schiet hij een kogel door zijn gehemelte. Vlak daarvoor spreekt hij nog anderhalf uur met zijn dochter. 'Papa gaat op reis, liefje.'
Want leg een meisje van bijna tien jaar oud maar eens uit, dat een vader zover kan gaan, omdat papa zijn 'meisje' al anderhalf jaar niet meer mag zien.
Frank vroeg me om dit boek, 24 uur voor zijn dood. 'Laat de wereld kennis nemen van mijn gevecht, mijn wanhoop en mijn onmacht, om door de bureaucratie heen te breken. Verander in godsnaam de wet, anders vallen er nog meer doden.'
In dit boek de reconstructie van de harde feiten. Over het falen van instanties. Hoe advocaten misleiden en over de angst van hulpverleners om te praten.

Ton Lankreijer (1953) is auteur, journalist en programmamaker. In september
2014 verscheen zijn eerste boek over vechtscheiding: Van oogappel tot twistappel. Aanleiding: 25-jarig jubileum van Stichting Dwaze Vaders. Lankreijer werkte o.a. voor Trouw, Vrij Nederland, Humo en NRC. Bovendien was hij eindredacteur van het RTL-Nieuws en Boer zoekt vrouw.
Afbeeldingen
Lankreijer, Ton - Zelfmoord na vechtscheiding
Lankreijer, Ton - Zelfmoord na vechtscheiding
Lankreijer, Ton - Zelfmoord na vechtscheiding
Boek27 Steenwijk

Boekwinkeltje/BOEK27

We zijn een online 2e hands boekwinkel met een verzameling op het gebied van:

ART - GESCHIEDENIS - SPIRITUEEL - PSYCHOLOGIE - RELIGIE.

Reacties op uw bestelling/vraag meestal meteen, maar zeker binnen 24 uur! ( check spambox!!)
Na betaling wordt uw boek met zorg ingepakt en dezelfde dag of voor de eerst volgende lichting gepost, te volgen met track en trace..
U kan - indien gewenst - op uw bevestigingspagina de bestelling betalen met IDEAL.

Factuur? dit graag even vermelden bij de bestelling.
Wederverkoper?: mail ons uw verzendlabel en wij sturen het boek rechtstreeks naar uw klant.

Vermelde verzendtarieven gelden alleen voor verzending binnen Nederland!
Voor verzending naar België:
DPD pakket thuis bezorgd € 8,15

Afhalen is ook mogelijk, maar alleen op afspraak.

Vriendelijke groet,
Martha Hartog
Koematen 27
8331TK Steenwijk
marthahartog@hotmail.com

Boek27.nl is een onderdeel van Hartog Steenwijk vof KvK 64956830

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boek27.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boek27
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boek27 een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boek27 vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boek27 kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren