Titel
Veiling Dubois & Co. (Prijslijst voor de jacht op klein wild).
Schrijver
HALLES CENTRALES à BRUXELLES
Uitgever
Prijs
€ 75,00(Excl. verzendkosten)
Meer info
Brussel, Dubois & Co., [1889]. Eén blad heel dun papier, eenzijdig in blauw bedrukt en in pen ingevuld met prijzen. Eenmaal horizontaal en tweemaal verticaal gevouwen. Met op de achterkant een postzegel van 1 centime, afgestempeld in 1889. En gaaf. Mooi en zeer teer 19e-eeuws, Nederlandstalig reclameblad met grote afbeelding van een veilingzaal (de tekening is gesigneerd P. Eschlack), waar vogels worden verkocht. Met voorgedrukte en met de hand ingevulde stuksprijslijst voor hout- en watersnippen, patrijzen, lijsters, wilde eenden, talingen, pluvieren, 'kivittsen', hazen en konijnen. Historisch op meerdere gebieden interessant!
Afbeeldingen
Fokas Holthuis
Den Haag
Bezoek onze rijk geïllustreerde website en abonneer u gratis op onze wekelijkse nieuwsbrief
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld.
- U handelt deze order direct af met Fokas Holthuis
- Na uw bestelling ontvangen u en Fokas Holthuis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Fokas Holthuis vermeld.
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen.
- Fokas Holthuis kan betaling vooraf vragen.
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.