Titel
De Klokkenluider van de Notre Dame
Schrijver
Hugo, V.
Taal
Nederlands
ISBN
87103761001897
Uitgever
Uitg. Manteau, Antwerpen - De Volkskrant 2012
Prijs
€ 7,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1995, serie Verboden Boeken, gebonden met leeslint, 565 blz., 15x22x4 cm, in goede staat
Meer info
De klokkenluider van de Notre-Dame, de eerste roman van Victor Hugo, vertelt het tragische leven van Esmeralda, een jonge zigeunerin in het Parijs van de vijftiende eeuw, die de hoofden op hol brengt van drie mannen: klokkenluider Quasimodo, de verdorven aartsdiaken Frollo en de jonge kapitein Phoebus de Châteaupers.De levenslustige Esmeralda is de verpersoonlijking van de romantische heldhaftigheid waarmee het hele oeuvre van de grote Franse schrijver doordrenkt is.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Srednod Beste Boeken
- Na uw bestelling ontvangen u en Srednod Beste Boeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Srednod Beste Boeken vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Srednod Beste Boeken kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.