Titel
Wo dan in Zitterd, schets ener geschiedenis van Sittard tot 1243
Schrijver
Jac. L. Offermans
Taal
Nederlands
Uitgever
uitgave mogelijk gemaakt door diverse verenigingen en personen te Sittard
Prijs
€ 12,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
113 pagina's met daarachter aantal pagina's met kadastrale benamingen die in Sittard voorkomen, alfabetisch register en kadastrale kaart.
Meer info
Boek is in het Nederlands geschreven met een voorwoord in Sittards dialect. Uitgegeven ter ere van het 750 jarig bestaan van de stad Sittard in 1993. Beschrijving van de geschiedenis van de stad vanaf de oude Germanen en hun godsdienst tot het jaar 1243.
slappe kaft.
Redelijke staat, zijkant van de kaft iets beschadigd.
slappe kaft.
Redelijke staat, zijkant van de kaft iets beschadigd.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Limburgensia & ander
- Na uw bestelling ontvangen u en Limburgensia & ander een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Limburgensia & ander vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Limburgensia & ander kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.