Titel

Romario de souza faria / het sprookje van een wereldspits

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789094013929

Uitgever

Dcm Pers

Prijs

20,00

Bijzonderheden

paperback

Meer info
Voorwoord:
Een bal, een jongen en een flinke portie techniek maken nog geen het sprookje van een wereldspitsller.
Daar is wel wat meer voor nodig, daar komt meer voor om de hoek kijken.
Dat Romario de Souza Faria anno 1990 is uitgegroeid tot een wereldvoetballer moge duidelijk zijn.
Zijn ouders, Edevair de Souza Faria en Manuela Ladislau Faria, hadden daar nog geen flauw benul van toen hun eerstgeborene op 29 januari 1966 het levenslicht zag.
Geboren in Tijuca, opgegroeid in de sloppenwijken van Jacare-zinho en tot volle bloei gekomen in Vila da Penha, mag de nu 24-jarige Braziliaanse superspits zich voetbalmiljonair noemen bij het rijke en succesvolle PSV.
Een carrière die over rozen lijkt te zijn gegaan.
Geen probleem zo groot of Romario is er doorheen gekomen.
Via Ola-ria, Vasco da Gama, het Braziliaanse nationale elftal en de Olympische Spelen van Seoul is de kleine sambavoetballer uitgegroeid tot de grootste attractie die voetbalminnend Nederland kent.
Een heel boek over één speler lijkt pretentieus, maar een rijzende ster levert nu eenmaal veel tekst op.
Zijn jeugd, zijn voorliefde voor voetbal én zijn liefde voor Monica ondersteunen zijn streven door te stoten naar de wereldtop in het voetbal.
Ik heb het genoegen mogen smaken te genieten van de gastvrijheid en huiselijkheid van Romario en Monica gedurende de werkzaamheden, die voortvloeiden uit de produktie van dit boek.
De familie de Souza Faria heeft aangetoond steeds warm van hart te zijn en te blijven, ondanks de grote successen van Romario.
Voetbalminnend Nederland dat eens wat meer wil weten over de tropische verrassing van PSV heeft nu dit boek.
Een boek waarvan de inhoud voornamelijk werd bepaald door de hoofdpersoon zelf: Romario de Souza Faria.
De uitgever, René van Oostveen.
179 Pag. Met z/w en kleurenfoto's.
In goede staat.
Afbeeldingen
Marco van der Laan. - Romario de souza faria / het sprookje van een wereldspits
Boekenvaria Beverwijk

Boeken worden zorgvuldig verpakt en uitsluitend verzonden volgens geldende POSTNL tarieven.
Voor verzending naar het buitenland worden andere tarieven gehanteerd.
PayPal toegestaan.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Boekenvaria.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Boekenvaria
  • Na uw bestelling ontvangen u en Boekenvaria een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Boekenvaria vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Boekenvaria kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren