Titel

EEN KANS GEMIST OM TE ZWIJGEN. DE ANTWERPSE PERS IN 1886.

Schrijver
Uitgever

Antwerpen, Internationaal Perscentrum Vlaanderen/ VVJ Antwerpen-Limburg, 2011

Prijs

14,00

Verzendkosten

€ 6,99

Bijzonderheden

Paperback, originele geillustreerd uitgeversomslag, 23x15 cm., 237 pp., binnentekst illustraties in z/w. **** gesigneerd door de auteur ISBN 9789081625401.

Meer info
125 jaar geleden werd in 1885-1886 op initiatief van de Antwerpse journalist Arthur Goemaere de Bond der Belgische Drukpers opgericht. Al snel kwam er ook een Antwerpse afdeling. Aad Van Maanen, oud-bestuurslid van de Antwerpse afdeling, heeft de Antwerpse pers uit die tijd onderzocht. Hij beschrijft hoe de Antwerpse kranten en weekbladen er in 1886 uitzagen, waarover en hoe ze schreven. Voorts schetst hij in het kort een aantal prominente journalisten van die periode.
Erik Tonen Books Antwerpen

Bedankt voor uw bestelling bij Erik Tonen Books! **De verzendkosten NL en BE bedragen bij ons altijd €6,99 per bestelling, ongeacht gewicht en formaat.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Erik Tonen Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Erik Tonen Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Erik Tonen Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Erik Tonen Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Erik Tonen Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren