Titel
They had 7 months
Schrijver
Nederlandsche spoorwegen (Nederlandse Spoorwegen)
Taal
Nederlands
Uitgever
Netherlands Railways (Nederlandsche/Nederlandse Spoorwegen)
Prijs
€ 50,00
Bijzonderheden
tijdschriftformaat, 22p. zwartwit/rood/blauw, zeer goede staat, ca. 1946/1947
Meer info
over de laatste maanden van de spoorwegen in Nederland in de tweede wereldoorlog WOII en de wederopbouw. Schitterende typografie! Ik bezit ook de Nederlandse versie Ze hadden 7 maanden. Bestel beiden en over de prijs valt te praten.
Afbeeldingen
Hillie's Hoekje
Zoetermeer
Boekwinkel sinds 2020. Meer dan 500 titels. Leuke kinderboeken, boeken over adviseren, openbaar vervoer boeken, bijzondere kookboeken en historisch materiaal uit eigen verzameling. Pop-up boeken. Kinderboeken in andere talen. Boeken over huishouden. Vooroorlogse boeken.
Bestel je meer boeken, vraag naar korting! Gratis bezorging in Zoetermeer!
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Hillie's Hoekje
- Na uw bestelling ontvangen u en Hillie's Hoekje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hillie's Hoekje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Hillie's Hoekje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.