Titel
Merklappen
Schrijver
Boone-Stolp, G.E.
Taal
Nederlands
Uitgever
De Torentrans Utrecht
Prijs
€ 3,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
zj, herziene druk, paperback, 55 blz, ziet er heel goed uit
Meer info
Oude merklappen vertellen een geschiedenis, een taal van verbondenheid met de huiselijke haard, van meestal vrouwen en meisjes die deden wat hun handen te doen vonden en dit met geduld en grote vindingrijkheid uitdrukten in kleine kruissteekjes. Vroeger toen er nog geen wasserij nummertjes bestonden of naamkaartjes, ligt het voor de hand dat een kruissteekje voor dit doel heel geschikt was. U ziet in dit boekje hoeveel er in de kruissteek uitgedrukt kan worden. De techniek van het maken van een kruissteek wordt uitgelegd. U krijgt uitleg over welke stoffen, kleuren en garens u kunt gebruiken. In dit boek vindt u veel motieven om uit te werken.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.