Titel

Het Arcanum

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789022541647

Uitgever

Uitgeverij-M

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

335pp, paperback, in goede staat

Meer info
London, 1919. In het Hyde Park komt Konstantin Duvall op verdachte wijze om het leven. Duvall was de oprichter van Het Arcanum, een uiterst geheim genootschap dat in het leven is geroepen om de wereld tegen de opmars van kwaadaardige machten te behoeden.
De befaamde detective Sir Arthur Conan Doyle, ook lid van het genootschap, vermoedt dan ook dat het geen ongeluk was. Dan ontdekt hij dat er een belangrijk artefact uit Duvalls nalatenschap is ontvreemd: het mysterieuze Boek van Enoch, een boek dat het einde der tijden niet alleen aankondigt maar ook zou kunnen inluiden en dat spoorloos uit de annalen van de geschiedenis lijkt te zijn verdwenen. Conan Doyle reist naar New York waar hij geconfronteerd wordt met een serie gruwelijke moorden.
Hoe dichter hij en zijn metgezellen het boek op het spoor komen, hoe duidelijker blijkt welk een verbijsterende omvang het complot heeft dat tegen het genootschap wordt gesmeed...
Afbeeldingen
Wheeler, Thomas - Het Arcanum

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren