Titel

Healthy cooking / De smaak van gezond

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789051085198

Uitgever

The House of Books, Vianen, 2001

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden, 160 bladzijden

Meer info
'Healthy cooking' is hét bewijs dat gezond en lekker eten uitstekend samengaan. Dit boek bevat geen ingewikkelde recepten met vreemde ingrediënten, maar alledaagse gerechten die op een gezonde manier zijn bereid. De recepten komen van over de hele wereld, en zijn zonder al te veel moeite te maken. Wat te denken van bulghurkoekjes of zwaardvisspiesjes van de grill?
Healthy cooking: om je vingers bij af te likken!

Inhoud:
Inleiding (alle wetenswaardigheden over gezonde voeding)
Snacks (kleine hapjes zoals crostini, heerlijke minipizza's of kruidige kaascrèmes op eigengebakken brood)
Slaatjes en voorgerechten (verse groenten en bonte slaatjes met bulgur, linzen of oesterzwammen)
Soepen (licht en gezond: warme of koude soepen op basis van groenten)
Vegetarische hoofdgerechten (zowel aardappels als volkorenpasta gaan met verse, kleurrijke groenten, eieren of kaas)
Hoofdgerechten met vis (vis en zeevruchten bevatten essentiële voedingsstoffen, zoals jodium, eiwitten, vetzuren en vitamines)
Hoofdgerechten met vlees (rund-, kalfs-, varkensvlees, en gevogelte en wild leveren hoogwaardige eiwitten)
Desserts (ook zoetigheid kan gezond zijn, als u maar voor fruit en lichte, vetarme ingrediënten kiest en de hoeveelheid suiker beperkt)
Register
Afbeeldingen
Schäfer, Anja (redactie) - Healthy cooking / De smaak van gezond
Leesluis Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Leesluis.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Leesluis
  • Na uw bestelling ontvangen u en Leesluis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Leesluis vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Leesluis kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren