Titel

Het begint met een idee

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789022999141

Uitgever

Lev.

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden, nieuwstaat

Meer info
Ideeën kunnen de wereld veranderen. Maar wat is nu de kracht van een goed idee? Waar moet het aan voldoen? En hoe verspreidt het zich over de hele wereld?Dit boek neemt je mee in de wereld ideeën, de wereld van TED. De rode draad door het hele boek is het verhaal dat beschrijft waarom ideeën belangrijk zijn, hoe een goed idee de wereld kan veranderen, wat kenmerken van een goed idee zijn, wat ideeënplatform TED (en hun motto: ideas worth spreading) is, hoe TEDxAmsterdam daar naast staat, aangevuld en doorspekt met legio goede ideeën uit TED-talks (uit Amerika en Nederland).



Dit boek neemt je mee in de wereld ideeën, de wereld van TED. De rode draad door het hele boek is het verhaal dat beschrijft waarom ideeën belangrijk zijn, hoe een goed idee de wereld kan veranderen, wat kenmerken van een goed idee zijn, wat ideeënplatform TED (en hun motto: ideas worth spreading) is, hoe TEDxAmsterdam daar naast staat, aangevuld en doorspekt met legio goede ideeën uit TED-talks (uit Amerika en Nederland).
Afbeeldingen
Vader, Carolien, TEDxAmsterdam - Het begint met een idee

 

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Wi(e)lskracht Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Wi(e)lskracht Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Wi(e)lskracht Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wi(e)lskracht Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Wi(e)lskracht Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren