Titel
Het ABC voor Indië. Bibliografie van leermiddelen Nederlandse taal Ned. Ind
Schrijver
Groeneboer Kees
Uitgever
Leiden KITLV 1991 1ste druk Werkdocumenten 5 136 p.
Prijs
€ 20,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
octavo ingenaaid Als nieuw. Auteursnaamregister, zaakregister. De geschiedenis van het Nederlands als vreemde taal in Indonesië begint bij de VOC in 1611 en loopt door tot begin 20ste eeuw. Er worden 365 taal- en leesboekjes beschreven. SCHAARS.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met des Indes
- Na uw bestelling ontvangen u en des Indes een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van des Indes vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- des Indes kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.