Titel
Kunst zien en genieten - een kunstboek voor jonge mensen
Schrijver
Sytske Hiddes Galema en John Knipping
Taal
Nederlands
Uitgever
Paul Brand, 1942
Prijs
€ 12,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
Hardcover, met stofomslag
Meer info
De auteurs vluchten niet in musea, maarkiezen voor het behandelen met kleding, inrichting van huis; gaan op zoek naar bijzondere objecten buitenshuis (molens, buitenhuizen, kerken, bijzondere gebouwen), bezoeken parken en tuinen, besteden aandacht aan gebruiksvoorwerpen en sluiten af met hoofdstukken over beeldhouwerk en schilderkunst. Bijzonder boek.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Roomse resten
- Na uw bestelling ontvangen u en Roomse resten een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Roomse resten vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Roomse resten kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.