Titel

Een nieuwe manier van koken / snelle, simpele en smakelijke recepten voor elke dag

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789059566828

Uitgever

Fontaine Uitgevers B.V.

Prijs

50,00

Bijzonderheden

2016, 352pp, Gebonden. Als nieuw.

Meer info
We willen allemaal lekker én verantwoord eten. Minder vlees, gevarieerd, gezond maar vooral ook niet te duur. Daarbij willen we na een drukke dag graag snel klaar zijn in de keuken en vlot aan tafel schuiven. En dan moet het natuurlijk ook nog eens goed smaken!

In 'Een nieuwe manier van koken' combineert Anna Jones al deze wensen. De snelle recepten vragen weinig voorbereiding, de ingrediënten zijn puur en het resultaat is heerlijk. Daarnaast geeft Anna ook tips voor een goed begin van de dag en legt ze uit welke ingrediënten er niet mogen ontbreken in de voorraadkast. Kook op de manier van Anna Jones en geniet van het eten en de levensstijl die erbij hoort.

Anna Jones is kok, kookboekenauteur en foodstyliste en levert culinaire bijdragen aan diverse Britse kranten en tijdschriften. Ze leerde het vak in de restaurantkeuken van Fifteen in Londen onder het toeziend oog van Jamie Oliver, en ze werkte met geliefde chefs als Antonio Carluccio, Yotam Ottolenghi, Merry Berry en Stevie Parle. 'Een nieuwe manier van koken' is haar tweede boek.
Afbeeldingen
Jones, Anna - Een nieuwe manier van koken / snelle, simpele en smakelijke recepten voor elke dag
Lions Books Harderwijk

De opbrengst van de verkochte boeken van Lions Books wordt volledig besteed aan de goede doelen van de Lionsclub Harderwijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lions Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lions Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lions Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lions Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lions Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren