Titel
piano etudes
Schrijver
Leo Divendal
Taal
Meertalig
Uitgever
Stichting De Vierde Wand
Prijs
€ 15,00(Excl. verzendkosten)
Beschikbaar
10 exemplaren
Bijzonderheden
geschreven, ontworpen én gesigneerd door de auteur!
Meer info
20 vertellingen door Leo Divendal, in het Nederlands geschreven korte teksten over de piano als metafoor, met toegevoegd de vertaalde versies in Engels, Frans en Braziliaans Portugees. Ontwerp ook van de auteur.
Met visuele bijdrages van 20 Europese en 20 Braziliaanse kunstenaars
Met visuele bijdrages van 20 Europese en 20 Braziliaanse kunstenaars
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Leo Divendal BOOKS
- Na uw bestelling ontvangen u en Leo Divendal BOOKS een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Leo Divendal BOOKS vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Leo Divendal BOOKS kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.