Titel
Rede en religie in het humanisme
Schrijver
Praag, J.P. van, e.a.
Taal
Nederlands
ISBN
9789060545874
Uitgever
J.H. De Bussy, Amsterdam
Prijs
€ 10,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1962, 248 pagina's, gebonden, kaft sterk verkleurd, binnenwerk is goed
Meer info
J.P. van Praag, Inleiding, H.J. Blackham, Idee en rede, T.T. ten Have, Rationeel humanisme, Albert Daan, Het begrip rede, Libbe van der Wal, De draagkracht van de rede, H.J. Blackham, De toets der rede, H. Bonger, Verdraagzaamheid en rede, H. Redeker, Levensbeschouwing en objectiviteit, J.P. van Praag, Beschouwing en beleving, D.H. Prins, Religie en beleving, P. Schut, Rede en religie, M. A. Romers, De functie der religie, G.H. Streurman, Goethe als religieus humanist, G.H. Redeker, Religieus existentialisme, Kwee Swan Liat, Oosters humanisme, T.T. ten Have, Echt en onecht in geloof en ongeloof, Kwee Swan Liat, Het menselijk tekort, Verklaring van enige vreemde uitdrukkingen.
Oost-West
Oost-Graftdijk
Particulier die zijn boekenkast aan het uitruimen is, zowel Nederlandse als Engelse titels.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Oost-West
- Na uw bestelling ontvangen u en Oost-West een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oost-West vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Oost-West kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.