Titel
Luxury in the Eighteenth Century: Debates, Desires and Delectable Goods
Schrijver
Berg, Maxine; Eger, Elizabeth (Editors)
Taal
Engels
ISBN
5480248877773
Uitgever
Palgrave Macmillan.
Prijs
€ 39,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2003, 259pp. Paperback. Met bronnen en illustraties. Top rug beschadigd, heeft klem gezeten. Goed exemplaar
Afbeeldingen
Anacharsis
Culemborg
Voor de koper.
Zodra de bestelling geplaatst is, ontvangt u een email met de verzendkosten. Na ontvangst van de betaling gaat uw boek zo snel mogelijk op de bus. Uw boek wordt zoveel mogelijk verpakt in gerecycled materiaal.
Anacharsis Cloots (1755-1794), aristocraat, vrijdenker, republikein en intellectueel werd in 1794 onder de guillotine onthoofd.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Anacharsis
- Na uw bestelling ontvangen u en Anacharsis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Anacharsis vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Anacharsis kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.