boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.
De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel
Helende gesprekken - Als je niet weet wat je moet zeggen
Schrijver
Guilmartin, Nance
Taal
Nederlands
ISBN
9789020260373
Uitgever
Ankh-Hermes, Uitgeverij
Prijs
€ 5,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
2003, paperback, 212 pagina's, in goede staat.
Meer info
Hoe troost je je vriendin die haar enige kind heeft verloren? Wat zeg je tegen een al jaren getrouwd stel dat worstelt met hun scheiding? En wat ze je tegen een collega die hoort dat kanker heeft? Helende gesprekken is een inspirerende en vriendelijke gids waarmee je anderen kunt ondersteunen die verdriet hebben, een verlies ondergaan of in een crisis zijn beland. Het is een hartverwarmend en praktisch boek dat ons leert intensief te luisteren, te zwijgen en een bijna vanzelfsprekende, automatische reactie te vermijden. Geïllustreerd met veelzeggende beschrijvingen van alle mogelijke penibele situaties draagt Helende gesprekken een aantal krachtige uitgangspunten aan om mensen te benaderen. Een onmisbare wegwijzer voor iedereen die wil weten wat hij zou kunnen zeggen of doen in situaties van verlies, teleurstelling, verdriet en crisis.
Afbeeldingen
boekenliefhebber
Apeldoorn
Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.
Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
- Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.