Titel

European Architecture 1750-1890

Schrijver
Taal

Engels

ISBN

9780192842220

Uitgever

Oxford University Press

Prijs

9,95(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2000, 336pp, paperback, 145 illustrations, 65 in colour, goed exemplaar

Meer info
This comprehensive examination of 18th and 19th-century architecture explores its extreme diversity within the context of social, economic and political upheaval. It offers an analysis of the ways issues of style functioned to make architecture one of the most experimental art forms in the period.
Afbeeldingen
Bergdoll, Barry (Professor of Art History, Professor of Art History, Columbia University, New York) - European Architecture 1750-1890
pandora Dordrecht

Pandora heeft een winkel in de oude binnenstad van Dordrecht met ook een uitgebreide boekenafdeling / antiquariaat. Een klein deel van de verzameling nuttige, boeiende, curieuze en verzamelwaardige boeken bieden wij alleen via boekwinkeltjes aan.
Na een bestelling ontvangt u van ons een mail met de betaalgegevens. Pakketverzending is naar keus via PostNL, DHL of DPD. De verzendkosten zijn conform hun prijs. U kunt ook kiezen voor het gratis ophalen.
Bij uitzondering kan het voorkomen dat een boek reeds verkocht of onvindbaar is, bij voorbaat onze excuses voor dit ongemak.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel pandora.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met pandora
  • Na uw bestelling ontvangen u en pandora een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van pandora vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • pandora kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren