Titel
Single malt whisky / Alle informatie voor de liefhebber
Schrijver
Helen Arthur, Ireen Niessen
Taal
Nederlands
ISBN
9789057640025
Uitgever
Librero Nederland b.v.
Prijs
€ 5,45
Bijzonderheden
BIJNA ALS NIEUW, 2002, 256pp, Gebonden met stofmslag
Meer info
Papier heeft aan de bovenzijde een zeer lichte verkleuring. | De geschiedenis van whisky bestaat uit een lange golf van kleur, geur, smaak en textuur. Er ontwikkelde zich een wereldwijde romance tussen de mens en deze spectaculaire alcoholische drank. Whisky neemt ons mee op de golven van eb en vloed, en roept beelden op van koele stenen en kristalhelder water. Elke slok helpt ons ontspannen en meer tijd te nemen voor onszelf. Bij een warm haardvuur en een koude nacht glinstert de whisky amberkleurig in een glas, terwijl een fluweelzacht aroma ons langzaam verwarmt.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Wil van Dorpe
- Na uw bestelling ontvangen u en Wil van Dorpe een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Wil van Dorpe vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Wil van Dorpe kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.