Titel
Serena
Schrijver
Barber, Noel
Taal
Nederlands
ISBN
902451584
Uitgever
Luitingh
Prijs
€ 2,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
1988, gebonden met stofomslag, 428 blz, in goede staat, met kleine gebruikerssporen zoals so kleine vouwtjes, papier verkleurd, inscriptie op 1e blz.
Meer info
Serena is het fascinerende verhaal van een liefde tussen Mark Holt, zoon van een Britse diplomaat in Egypte voor en na de Tweede Wereldoorlog, en Serena Sirry, dochter van een raadsman aan het hof van de Egyptische koning. Doordat de families bevriend zijn, is het lot van Mark en Serena nauw met elkaar verweven.
Afbeeldingen
Bladaaltje
Woudrichem
Als u binnen 3 dagen niets van mij hoort, kijk dan a.u.b. in de spammap, of neem telefonisch contact op via 06 24403434
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Bladaaltje
- Na uw bestelling ontvangen u en Bladaaltje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Bladaaltje vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Bladaaltje kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.