Titel

Het relax dieet

Schrijver
ISBN

9789000357437

Uitgever

Spectrum

Prijs

15,99

Bijzonderheden

Staat: Als nieuw / Bladzijden: 208 / Druk: 1 / Art.nr. : 8b34f6af-e144-4dd6-80ed-3438e6a40da3 / Vindplaats: opslag

Meer info
Bestrijd stress en bereik jouw ideale gewicht

Het relaxdieet van detoxcoach Jacqeline van Lieshout gaat over ontspanning. Het legt je precies uit hoe stress je niet alleen in zijn greep kan hebben, maar hoe het je gewicht en je gezondheid ook enorm negatief beïnvloedt. Relax & enjoy. Hoe stop je met die hysterische manier van leven, en vind je jezelf en joy weer terug? En daarmee je ideale gewicht, dat precies bij je past?


We denken steeds meer te weten over voeding en hebben ieder dieet en voedingsprogramma al geprobeerd. We hebben iedere sportschool van binnen gezien en hongerig en gekweld op de bank gezeten. Zijn we er dunner en blijer van geworden? Misschien tijdelijk, maar zonder blijvend resultaat. Eerder het tegenovergestelde. Het leven zit vol met stress. Door ons werk, ons gezin, en door onze relatie(s) thuis en die met al onze online vrienden. Alles moet snel, het moet nu en allemaal tegelijk. We willen alles zijn voor iedereen en nemen geen échte tijd of rust voor onszelf.


Dé detoxcoach van Nederland, Jacqueline van Lieshout, geeft je in Het relaxdieet alle informatie en tips en trucs voor het opruimen van je leven en je voedingspatroon. In samenwerking met professor Liesbeth van Rossum, internist-endocrinoloog en internationaal erkend expert op het gebied van de relatie tussen stress en overgewicht. Relax, het zal je leven veranderen!



Jacqueline van Lieshout studeerde economie, veranderde daarna van koers en heeft sinds 2004 een opleidingsinstituut en praktijk voor massagetherapie en detox-coaching. Haar passie voor natuurlijk genezen en met name de rol van voeding hierin, heeft geleid tot het schrijven van haar boek In 28 dagen van gifbelt naar tempel, waarvan sinds 2010 ruim 35.000 exemplaren zijn verkocht.

Afbeeldingen
Jacqueline van Lieshout - Het relax dieet
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren