boekenliefhebber is momenteel afwezig,boekenliefhebber heeft de volgende melding achtergelaten:

Ik ben vanaf 09-05-2026 t/m 30-05-2026 op vakantie en ben ik niet in de gelegenheid om boeken te verzenden. Na mijn vakantie periode sta ik weer helemaal voor u klaar.

De verkoper verwacht te reageren na 31-05-2026
Titel

En liefde in mindere mate / dagboeken 1961-1987

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789029539463

Uitgever

De Arbeiderspers

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2016, 744 pagina's, paperback met flappen, in goede staat. Privé-Domein nr. 281.

Meer info
Tussen 1961 en 2012 hield Doeschka Meijsing een dagboek bij. Daarin deed ze verslag van haar vriendschappen en verliefdheden, van de reizen die ze maakte en de boeken die ze las, van de ruzies die ze uitvocht en de depressies waaraan ze leed. Al in 1962 - ze was toen vijftien - noteerde ze dat ze aan een roman werkte, en nog voordat ze bij Querido zou debuteren tekende ze in haar dagboek aan: 'Ze kunnen allemaal zeggen dat ik niet kan schrijven, dat ik somber ben en fatalistisch, dat ik helemaal niet gelukkig wíl zijn, dat ik lelijk ben, goedkoop, banaal... Ik blijf standhouden. Ik zal standhouden, het schrijven en de liefde, maar misschien het laatste minder.'
Gedurende de eerste jaren van haar schrijverschap werkte Doeschka Meijsing als docent Nederlands op het St. Ignatiuscollege in Amsterdam, als wetenschappelijk medewerker aan het Instituut voor Neerlandistiek van de Universiteit van Amsterdam en als redacteur bij Vrij Nederland. Dit eerste deel van een tweeluik toont haar ontwikkeling tot haar vertrek bij Vrij Nederland in 1987. Meijsings dagboekaantekeningen werden geselecteerd, geannoteerd en van een inleiding voorzien door Ben Peperkamp, hoogleraar moderne Nederlandse letterkunde aan de Vrije Universiteit Amsterdam, en Annette Portegies, uitgever van Querido.
Afbeeldingen
Meijsing, Doeschka - En liefde in mindere mate / dagboeken 1961-1987
Meijsing, Doeschka - En liefde in mindere mate / dagboeken 1961-1987
Meijsing, Doeschka - En liefde in mindere mate / dagboeken 1961-1987
Meijsing, Doeschka - En liefde in mindere mate / dagboeken 1961-1987
boekenliefhebber Apeldoorn

Alle boeken worden met de grootst mogelijke inzet ingepakt en verzonden.
De verzending is voor risico van de koper.

Als u binnen 24 uur geen antwoord op uw bestelling heeft ontvangen, controleer dan uw "Spam-box".
De ervaring leert dat een aantal antwoorden daarin belandt.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekenliefhebber.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekenliefhebber
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekenliefhebber een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekenliefhebber vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekenliefhebber kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren