Titel

De reizen van Gulliver

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789025349769

Uitgever

Athenaeum-Polak & Van Gennep, 2004. 352 pp.

Prijs

12,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Hardcover boek. Band iets verkleurd, verder (zeer) goed.

Meer info
Gulliver's travels, voor het eerst verschenen in 1726, wordt algemeen beschouwd als Swifts meesterwerk. Het boek werd al snel een succes: volgens de overlevering werden er binnen drie weken tienduizend exemplaren van verkocht. Het is lange tijd een controversiële roman geweest vanwege zijn sterk satirische en anti-maatschappelijke inhoud. Wie het boek leest om zijn kritische en correctieve bedoelingen, doet het ernstig tekort: de fantasie en de humor van de schrijver en de sprookjesachtige sfeer van het reisverslag hebben het in de loop der jaren gewonnen van de kritische en politieke lading die het werk óók heeft. Bovendien zijn de menselijke beperktheden, hypocrisie, vooroordelen en het conservatisme, die de auteur op onnavolgbare wijze aan de kaak stelt, nog steeds actueel. Het reisverhaal is bekend: Lemuel Gulliver, de verteller, doet verslag van zijn bezoek aan het eiland Lilliput (waar alles twaalf keer zo klein is), het land der reuzen (Brobdingnag), het vliegende eiland Laputa en natuurlijk Houyhnhnms, de ethisch hoogstaande paarden die niet weten wat 'liegen' betekent. De speelse fantasie en intrigerende, parodiërende stijl van de schrijver fascineren miljoenen lezers al meer dan tweehonderdvijftig jaar.
Hortus Conclusus Bergambacht

Per 1 oktober is ons bedrijf verhuisd naar Bergambacht - ophalen van boeken in Leidschendam (gelegen tegen Den Haag aan) is in overleg mogelijk.

Hortus Conclusus is een onafhankelijk en professioneel antiquariaat met een breed assortiment aan interessante boeken.

Verdwaald in de hoeveelheid? Wildcards (*) werken goed op boekwinkeltjes - als u dus zoekt op filos* krijgt u alle boeken met filosofie in de omschrijving èn ook die met filosofisch, filosoof etc.

Binnen Nederland zijn verzendkosten 4,- euro voor een brievenbuspakket (boek verpakt minder dan 3.2 cm. dik). Als het boek groter is, zijn de verzendkosten 6,95 euro als pakketpost met DHL of 4,45 euro naar een DHL punt. Op aanvraag zijn ook andere verzendopties mogelijk.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Hortus Conclusus.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Hortus Conclusus
  • Na uw bestelling ontvangen u en Hortus Conclusus een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hortus Conclusus vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Hortus Conclusus kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren