Titel

Hoe moet ik nu verder? Antwoorden op de vragen van het leven

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789020987669

Uitgever

Lannoo, 2010

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

1e druk, paperback, 1 blz een ezelsoor, verder zgan

Meer info
In dit boek tracht Anselm Grün 'trage antwoorden' te geven op al die vragen, in de hoop dat wat gezegd wordt, langer blijft liggen en zijn werking kan ontvouwen in de ziel van de lezers. Velen zullen zich in dit boek herkennen.Geluksmonnik Anselm Grün geeft oriëntering bij levensvragen. Geen kant-en-klare oplossingen, maar zachte raad die mensen kan helpen om zelf een oplossing te vinden. De wereld is risicovoller geworden. Hij is minder overzichtelijk en wordt steeds minder door tradities bepaald. Het individu moet daardoor steeds meer zelf zijn leven vormgeven. Wat moet ik doen als mijn chef mij tegenwerkt? Wanneer alles zinloos lijkt? Als een uitweg in een relatiecrisis onvindbaar lijkt: weggaan of blijven? Wanneer het geloof verdampt, wanneer de eenzaamheid te groot wordt, wanneer ik geen tijd meer vind voor mezelf??? De auteur schrijft: 'Een Fins spreekwoord zegt over advies: 'Goede raad is als sneeuw. Hoe zachter hij valt, hoe langer hij blijft liggen.' Die wijsheid bevalt mij. In die zin wil ik liever zachte, trage antwoorden op al die vragen geven, in de hoop dat wat gezegd wordt langer blijft hangen en zijn werking kan ontvouwen in de ziel van de lezers.'
Afbeeldingen
Grün, Anselm - Hoe moet ik nu verder? Antwoorden op de vragen van het leven
Grün, Anselm - Hoe moet ik nu verder? Antwoorden op de vragen van het leven
Hartogboeken Rotterdam

VERZENDKOSTEN NEDERLAND:

PostNL
Briefpakje: E 3,95 (tot 2 kg)
Pakketpost: E 7,15 naar een huisadres of E 6,75 naar een PostNL afhaalpunt

DHL
Pakketpost: E 7,00 naar een huisadres of E 4,75 naar een DHL afhaalpunt

DPD
Pakketpost: E 6,95 naar een huisadres

VERZENDKOSTEN BELGIË:

DPD
Pakketpost (KLEIN PAKKET): E 7,50 naar een huisadres
Pakketpost (GROOT PAKKET): E 8,00 naar een huisadres

__________________________________________________________________________________

Of afhalen in het magazijn (Maria Danneelserf 1, Capelle a/d IJssel) op ma. t/m zat. tussen 15.00 en 16.00 u. Alleen op afspraak!

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Hartogboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Hartogboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Hartogboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Hartogboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Hartogboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren