Titel

Hitlers managers - Albert Speer, Wernher von Braun, Alfred Jodl, Gustav Krupp, Ferdinand Porsche, Hjalmar Schacht

Schrijver
Uitgever

Omniboek

Prijs

15,00(Excl. verzendkosten)

Verzendkosten

Bijzonderheden

202302061532, Kampen, Omniboek, 2009, Fine

Meer info
Paperback, in-8, 375 pp.

"Hitlers Managers" van Geraldine Damstra is een diepgaand onderzoek naar de mannen die achter de schermen van het Derde Rijk werkten. Het boek belicht de levens en carrières van zes prominente figuren: Albert Speer, Wernher von Braun, Alfred Jodl, Gustav Krupp, Ferdinand Porsche en Hjalmar Schacht. Elk van hen speelde een cruciale rol in de opbouw en het functioneren van het Nazi-regime. Door hun persoonlijke en professionele keuzes te onderzoeken, biedt Damstra een uniek inzicht in de complexiteit van macht, verantwoordelijkheid en morele keuzes in tijden van oorlog en dictatuur.
Afbeeldingen
DAMSTRA Geraldine - Hitlers managers - Albert Speer, Wernher von Braun, Alfred Jodl, Gustav Krupp, Ferdinand Porsche, Hjalmar Schacht
MERS Antique Books Antwerpen

*** PLEASE ALSO CHECK YOUR SPAM FOLDER ***

MERS Antique Books Antwerp | One of the finest online book shops in Antwerp since 2002 *** Congo, Architecture, Belgian History, History of France, French Revolution, Cadastre, Monastery, Media, Italian Literature, Science, etc. etc.


https://www.mers.be

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel MERS Antique Books.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met MERS Antique Books
  • Na uw bestelling ontvangen u en MERS Antique Books een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van MERS Antique Books vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • MERS Antique Books kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren