Titel
De WETTERHOUN, een eigenzinnig fenomeen - W.M. Dooper
Schrijver
Taal
Nederlands
Uitgever
Prijs
€ 50,00
Meer info
In dit boek komt de afkomst van de wetterhoun uitgebreid aan de orde. Verder staat de otterjacht als gebruiksfunctie centraal. Maar ook het mollenvangen en de bunzingjacht. De geschiedenis van de rasvereniging wordt beschreven. Ook een aantal deskundige vrouwen komen naar voren, evenals de fokkers. Een viertal eigenaren informeert de lezer over het werken met de wetterhoun. Eveneens is er aandacht voor onder meer de opvoeding van een hond. Uit de teksten blijkt dat de wetterhoun een eigenzinnige en gevoelige hond is, die met een beetje tact en geduld uitstekend op te voeden is. Daarnaast past hij erg goed bij kinderen. Zowel mensen binnen de NVSW als daarbuiten komen in dit boek ruimschoots aan het woord.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met VOL-DE-VENT
- Na uw bestelling ontvangen u en VOL-DE-VENT een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van VOL-DE-VENT vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- VOL-DE-VENT kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.