Titel

Allerhande dingen over de natuur. Wat groen is en het weer, dieren en zo meer ...

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

.Hilversum / Kampen, NCRV / Uitgeversmaatschappij J.H. Kok, 1991

Prijs

2,00

Bijzonderheden

Ingen., oorspr. slap kart. omsl., 8vo.,98 blz., zw./w. illustraties door S. Woudenberg, register, 9e druk

Meer info
Auteur: Klazien uit Zalk (1919-1997)

Samenvatting: Huis-, tuin- en keukenmiddeltjes bereid uit natuurlijke produkten om ons heen, toegepast als geneesmiddel en in keukenrecepten.


Recensie: Na haar succes in het NRCV-televisieprogramma 'Passage', waarin Klazien allerlei dingen uit de natuur besprak, heeft ze haar voordrachten van sept. '89 - maart '90 gebundeld en uitgegeven. De onderwerpen die zij behandelt zijn voornamelijk de toepassing van aftreksels van bladeren en vruchten van planten, bomen, struiken en groenten rondom het huis, zoals van munt, kamille, appel, toverhazelaar en aardappel als geneesmiddel bij kwalen en in keukenrecepten. Dat zij de aardappel noemt bij het Moermandieet is onjuist, Moerman heeft de aardappel sterk ontraden! De geneeskracht van deze aftreksels is veelzijdig en soms verbluffend. Gelukkig staat in de inleiding dat de dokter niet door kruiden is te vervangen. In haar beschrijving van de huis- tuin- en keukenmiddeltjes komt duidelijk naar voren dat zij haar kennis via overdracht heeft gekregen. Sympathiek boekje dat zich van andere natuurgeneeswijzeboekje onderscheidt omdat het zo gezellig verteld is en doodgewone herkenbare dingen beschrijft.


Staat: Prima, lichte gebruikssporen, stempel op titel


Trefwoord: Volksgeneeskunde; huishouden; natuurgeneesmiddelen; weersvoorspelling, Huishoudkunde
Afbeeldingen
ROTSTEIN - VAN DEN BRINK (KLAZIEN UIT ZALK), K. - Allerhande dingen over de natuur. Wat groen is en het weer, dieren en zo meer ...
Antiq. Jan Poutsma Kampen

Verzending via Postnl, DHL of DPD.
Normale verzendkosten.
Voor boeken die niet door de brievenbus kunnen is DPD of DHL een goed optie: Ophalen bij DHL Servicepoint € 5,00
Afhalen is natuurlijk ook mogelijk

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Antiq. Jan Poutsma.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Antiq. Jan Poutsma
  • Na uw bestelling ontvangen u en Antiq. Jan Poutsma een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Antiq. Jan Poutsma vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Antiq. Jan Poutsma kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren