Titel

Flawless

Schrijver
ISBN

9789000355273

Uitgever

Spectrum

Prijs

15,99

Bijzonderheden

Staat: Als nieuw / Bladzijden: 176 / Druk: 1 / Art.nr. : e4d43595-c5f3-4399-939c-2db76c62c114 / Vindplaats: opslag

Meer info
Over schoonheid, balans en how to shine (van binnenuit)!

In Flawless neemt make-upartist en beauty-expert Amanda Rijff je, met inspirerende verhalen en anekdotes, mee in haar wereld en werkzaamheden. Waar komt haar eindeloze passie voor visagie en styling vandaan? Welke beautyvragen worden er steeds aan haar gesteld? En wat is het geheim achter de Flawless Face? Amanda Rijff heeft in de afgelopen dertien jaar al meer dan 15.000 bekende en minder bekende vrouwen (en een enkele man) in haar stoel gehad. Het zijn intieme momenten, waarin ze het mooiste uit mensen naar voren haalt. Haar signature look? De Flawless Face: een stralend, natuurlijk gezicht, waarbij het lijkt alsof je nauwelijks make-up draagt.

Flawless is voor iedere vrouw die graag stralend en flawless voor de dag wil komen. Ook geeft Amanda je veel beauty- en make-uptips en -tricks om het beste uit jezelf te halen. Van hoe je je huid een boost geeft, wat te doen bij wallen en acne, de ultieme producten binnen elk budget, extra tips en tricks over de getinte en donkere huid tot hoe je zelf een Flawless Face creëert. Zodat je iedere ochtend in de spiegel kijkt en denkt: wat voel ik me lekker en wat zie ik er stralend uit!


• Een boek vol inspirerende en persoonlijke insider-verhalen

• Bomvol (beauty)tips om het beste in jezelf naar boven te halen

• Ook met handige weetjes en veel tips voor vrouwen met een getinte en donkere huid


Amanda Rijff is de favoriete make-upartist van o.a. Anna Nooshin en werd door haar geïnterviewd in haar boek On Life. Ze heeft een eigen fashion-, beauty- & lifestylewebsite: FABELISH.com, met een groot internationaal en internationaal bereik. Ze werk veel samen met online media, bedrijven en beauty minded people, zoals met Mascha van Beautygloss en haar beautytutorials. Amanda verzorgt regelmatig de visagie voor bekend Nederland. Ook maakt zij haar eigen haar vlogs en tutorials die minstens 20.000 keer worden bekeken. Onlangs was ze Woman of the Month bij Harper’s Bazaar, ze schrijft maandelijks beauty columns en ze was genomineerd voor de Viva top 400. Haar signature look is de Flawless Face. Een stralend, natuurlijk gezicht, waarbij je beste kenmerken worden benadrukt.

Afbeeldingen
Amanda Rijff - Flawless
Oudefotoboeken Rhenen

Geachte klant,

Let op: U betaalt per bestelling €4,85 dus ook als u meerdere boeken tegelijk bestelt blijven de verzendkosten het zelfde.
Dit tarief is voor Nederland!
Tarief voor België is €9,50

Met vriendelijke groet,

Team Oudefotoboeken.nl

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Oudefotoboeken.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Oudefotoboeken
  • Na uw bestelling ontvangen u en Oudefotoboeken een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Oudefotoboeken vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Oudefotoboeken kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren