Titel
DE CAPILLAIRE WERKINGEN IN DEN BODEM
Schrijver
VERSLUYS, J.
Uitgever
Prijs
€ 74,50(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
PROEFSCHRIFT TH DELFT. PP 136; NA ZIJN PROMOTIE WAS DR.VERSLUYS AAN DE FACULT.MIJNBOUW VERBONDEN EN IN DELFT WOONACHTIG IN DE MAARTEN TROMPSTRAAT. TUSSEN 1918-1919 TEVENS PRIVAAT-DOCENT TH IN DE HYDROLOGIE.
Boeken zijn grotendeels delft gerelateerd. Voor meer Delft boeken zie kijk www.delftfiles.nl Delft archief van Jan Tulp te Delft. Delftfiles bestaat uit een geannoteerd gegevensbestand van 32.039 publikaties over het Delftse erfgoed. Dit bestand is opgebouwd uit thema’s met betrekking tot de Delftse geschiedenis, bevolking, topografie, kunst, cultuur, literatuur, bedrijfsleven en technische wetenschap.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Biblioteca
- Na uw bestelling ontvangen u en Biblioteca een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Biblioteca vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Biblioteca kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.