Titel

Persoonlijke kwaliteit

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789001346836

Uitgever

Noordhoff Uitgevers B.V.

Prijs

5,00

Bijzonderheden

1999, 199pp, paperback , Met illustraties ,Co Auteur M.G. Leezenberg

Meer info
Persoonlijke kwaliteit geeft je inzicht in de kwaliteiten die je nodig hebt in de beroepspraktijk en helpt je die kwaliteiten (verder) te ontwikkelen. Hierbij moet je denken aan de competenties en vaardigheden die in beroeps- en functieprofielen worden genoemd en waar bij sollicitaties naar wordt gevraagd. Waarom kiezen voor Persoonlijke kwaliteit? * erg handig voor je studieloopbaan en/of stage; * helder en toegankelijk geschreven; * ondersteunende website met veel extra studie- en oefenmateriaal. Persoonlijke kwaliteit bestaat uit twee delen. Deel 1 bevat een hoofdstuk met uitleg over de Big Five en uitleg over de begrippen "eigenschappen", "kwaliteiten" en "vaardigheden" gebruikt. Verder vind je in dit deel een hoofdstuk met werkmodellen voor ontwikkeling en oefening. In Deel 2 gaat het boek vervolgens in op persoonlijke kwaliteiten: je leert wat je eigen talenten zijn en hoe je die inzet en ontwikkelt. Ook leer je welke kwaliteiten en vaardigheden je nodig hebt in het contact met je naaste omgeving (zoals je collega's), en welke kwaliteiten vooral handig zijn in het contact met de buitenwereld (de samenleving). Door middel van vragenlijsten krijg je inzicht in het gedrag dat mensen vertonen die over bepaalde kwaliteiten beschikken. Voor het (verder) ontwikkelen van kwaliteiten kun je gebruikmaken van de adviezen en oefeningen in het boek. De vragen, voorbeelden, casuïstiek en het oefenmateriaal in deze vierde editie zijn geactualiseerd. Verder is het boek aangevuld met nieuw materiaal en heeft het een beter herkenbare indeling gekregen. Het boek bestaat nu uit twee delen, waarbij Deel 1 de basis vormt voor Deel 2. De kwaliteiten in Deel 2 zijn in een andere, logischere volgorde gezet. De invloed van Big Five-factor V, Intellectuele Autonomie, is in deze uitgave in de uitwerking van alle hoofdstukken meegenomen. Verder beginnen alle hoofdstukken met een nieuwe vragenlijst, waarin je de invloed van de Big Five ook duidelijk terug kunt zien. Persoonlijke kwaliteit is ook verkrijgbaar als e-book. Online ondersteuning Op de ondersteunende website vind je uitwerkingen van de oefeningen en suggesties voor een vervolg, checklists, formulieren, vragenlijsten en extra achtergrondinformatie.
Afbeeldingen
Drs. Y.H. Gramsbergen-Hoogland , Tweede Auteur M.A.J. Deveer - Persoonlijke kwaliteit
Het Pleintje Den Haag

We proberen een zo'n groot mogelijk scala aan boeken te vinden
En natuurlijk zijn bundels ook bespreekbaar en over de prijs daar valt zeker over te praten.
Goed verpakt en snel geleverd. Aangegeven verzendkosten zijn de kosten binnen Nederland.
Bij bestelling van meerdere boeken wordt verzending gecombineerd en betaalt u Maximtaal 6.50 euro (binnen Nederland )
Boeken worden binnen 1 tot 3 dagen na bestelling/betaling bij de koper thuis afgeleverd. Indien mogelijk met een brievenbuspakket

Afhalen in Den Haag is mogelijk. Graag eerst even contact.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Het Pleintje.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Het Pleintje
  • Na uw bestelling ontvangen u en Het Pleintje een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Het Pleintje vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Het Pleintje kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren