Titel

Dappere Dirk durft / spellen en theorie voor de enthousiaste bridger

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789081954204

Uitgever

NBB Services B.V. // Verzendkosten Nederland = 3,60 euro

Prijs

8,40(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Boek in prima staat. Er is niets in onderstreept of geschreven. Er staat een handtekening van de schrijver voorin.

Meer info
Bridge is een foutenfestival. Zij die er het minst maken, staan op het podium'. Dappere Dirk neemt je mee op weg naar dat podium. Dappere Dirk Durft. Spellen en theorie voor de enthousiaste bridger is een luchtig en zeer toegankelijk geschreven bridgeboek waarin auteur en topbridger Marcel Winkel humor en serieus bridge samen laat gaan. Vele interessante spellen passeren de revue waarin zowel de praktijk als de theorie besproken wordt. Dappere Dirk Durft staat boordevol tips en handigheden, waarmee u als bridger het aantal positieve scores zult vergroten. Dappere Dirk Durft is een uitdaging voor spelers die het predicaat beginner ontgroeid zijn. Max Rebattu (Columnist De Telegraaf): `Wat Dappere Dirk Durft is niet alleen erg leuk om te lezen maar helpt de ambitieuze clubbridger om hogerop te komen' Jamilla Spangenberg (zilveren medaillist WK Girls):``Wat een heerlijk boek! Het staat vol leuke spellen en tips, maar het meest geniet ik van de intermezzo's. Tijdens het lezen ervan worden niet alleen je hersens maar ook je lachspieren aan het werk gezet'. Ton Bakkeren (trainer/coach Open Team): `Leuke verhalen, prettig geschreven met ook nog leerzame tips tussendoor'. Joris van Lankveld: (wereldkampioen juniorenbridge):`De combinatie van humor en goede analyse maakt dit boek een genot om te lezen. Marcel heeft door dat plezier in bridge de garantie is om zoveel mogelijk uit je spel te halen'. Wubbo de Boer (oud-wereldkampioen en juniorencoach): Marcel is er weer in geslaagd een interessant stuk lectuur te presenteren. Hij doet dit op de manier zoals we dat van hem kennen: in duidelijke taal en met veel humor. Kortom een aanrader'.
Afbeeldingen
Winkel, Marcel - Dappere Dirk durft / spellen en theorie voor de enthousiaste bridger
StijnStreuvels Zuidlaren

Bij het verzenden bereken ik alleen de kosten van de postzegels:. .
en vanaf 50 gram t/m 2 kilo =:€ 3,60
Pakket PostNL in kartonnen doos (max 10kg) = €6,75 / verzenden met UPS =4,20 e

Waarschuwing voor kopers uit BELGIË
max. 20 gr=2,11 euro
max. 50 gr=4,22 euro
max. 100 gr=6,33 euro
max. 350 gr=8,44 euro
max. 1000 gr=9,00 euro
Verzenden naar België kan ook met Vinted. Dan moet u het pakje ophalen bij een Vinted locatie bij u in de buurt=3,99 euro. Daarvoor heb ik wel uw telefoonnummer nodig.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel StijnStreuvels.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met StijnStreuvels
  • Na uw bestelling ontvangen u en StijnStreuvels een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van StijnStreuvels vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • StijnStreuvels kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren