Titel
Bzzlletin 123
Schrijver
Diepstraten, Johan e.a. (red.)
Taal
Nederlands
Uitgever
BZZTôH
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
13e jaargang, februari 1985, 60 blz.
Meer info
- Dirk Kroon: Leven en werk van Victor E. van Vriesland
- Gerben Wynia: Brakmans 'Götterdämmerung'
- Jaap T. Harskamp: De erfenis van Schopenhauer: Musico - Literaire opstellen (1)
- Giny Klatser: Oude en nieuwe woorden van Eenzaamheid. Over de Argentijnse schrijver Eduardo Gudino Kieffer
- Lizzy Sara May: 2 gedichten
- Fred Portegies Zwart: Gedichten. Het interview
- Ron Elshout: Vermeer, gedichten
- Graa Boomsma: Scaffolded freedom/Vrijheid in de steigers. A Travelogue/een reisverhaal
- Rob Molin: Bloesem
- Graa Boomsma in gesprek met Renata Adler 'Een traditioneel schrijfster wil ik zijn, maar dat lukt me nog niet zo'
- Renata Adler: Sppedboot / tekeningen van Peter Yvon de Vries
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
Boeken zijn tweedehands, maar netjes. Een naam voorin o.i.d. wordt niet altijd vermeld.
Raban heeft op haar eigen site tienduizenden boeken. Vooral literatuur en poëzie. Ook duizenden literaire knipsels. Verder o.a. veel stafkaarten
Ik verzend uitsluitend met Post.nl, maar ook bij deze besteldienst ben ik niet verantwoordelijk te stellen voor het bij u bezorgen van de post.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Raban
- Na uw bestelling ontvangen u en Raban een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Raban vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Raban kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.