Titel
Boekenpost nr. 89, jaargang 15, mei/juni 2007
Schrijver
Veer, Janneke van der (redactie)
Taal
Nederlands
Uitgever
Caspar Wechgelaar
Prijs
€ 3,00(Excl. verzendkosten)
Bijzonderheden
geniet, 48 blz., 29,5x21 cm.
Meer info
- Marcel Raadgreep: Wim Bijmoer en zijn poppentheater De hele wereld is immers poppenkast...
- Yvette Jansen: Nederlandse Sambo-verhalen
- Kees Hendrikse: Schrijfster met aangescherpte speeldrift Marjan Berk heeft geen tijd meer voor saaie boeken
- A.J. Vervoorn: Prenten van Jan van Doorn
- John Landwehr: Verdwenen ambachten en bedrijven Een beroepengids voor de jeugd uit 1828-1830
- Janneke van der Veer: Bijzondere collecties UBA verhuisd
- George Slieker: Literaire merchandising Een literaire klassieker als reclamemiddel
- Wilco Tuinenburg: Robert Crump Koning van de Underground
- Richard van Schoonderwoerd: Bottema in Katwijk
- Rob Aardse: Van de Lelijke Tijd naar de Slaoliestijl, of van Neo naar Jugendstil
Afbeeldingen
Let op: uit ervaring blijkt dat ons antwoord via Boekwinkeltjes in uw Spam-box terecht kan komen. Lijkt het erop dat u geen antwoord krijgt? Kijk daar dan even.
Boeken zijn tweedehands, maar netjes. Een naam voorin o.i.d. wordt niet altijd vermeld.
Raban heeft op haar eigen site tienduizenden boeken. Vooral literatuur en poëzie. Ook duizenden literaire knipsels. Verder o.a. veel stafkaarten
Ik verzend uitsluitend met Post.nl, maar ook bij deze besteldienst ben ik niet verantwoordelijk te stellen voor het bij u bezorgen van de post.
- Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
- U handelt deze order direct af met Raban
- Na uw bestelling ontvangen u en Raban een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Raban vermeld
- De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
- Raban kan betaling vooraf vragen
- Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.