boekmakelaar is momenteel afwezig,boekmakelaar heeft de volgende melding achtergelaten:

01012035

De verkoper verwacht te reageren na 01-01-2035
Titel

Focus Architectuur

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789026929939

Uitgever

Unieboek

Prijs

9,50(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

2006, 512 pp., paperback. Als nieuw

Meer info
Als nieuw.

Architectuur. De complete geïllustreerde gids over 5000 jaar architectuur, van prehistorie tot postmodernisme, wereldwijd: de westerse traditie, de islamitische bouwkunst, India, China en Japan. Deze gids is zowel voor de leek en toerist, als de liefhebber van monumentale of moderne architectuur en wie geïnteresseerd is in de gebouwen die zijn omgeving vormen, een absolute must. Op een begrijpelijke en boeiende manier worden de ontwikkelingen binnen de architectuur chronologisch op een rij gezet. De unieke fotografie in deze gids is toegespitst op zowel totaalbeeld als detail, zodat men ook van dichtbij een kijkje kan nemen. De meer dan 450 beschreven gebouwen worden van binnen en buiten uitgelicht, inclusief de historische en culturele context.
Afbeeldingen
Glancey, Jonathan - Focus Architectuur
boekmakelaar Maastricht

Betaling met paypal is mogelijk.

Afhalen van boeken in overleg.
Na één dag geen antwoord, kijk dan in je spambox.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel boekmakelaar.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met boekmakelaar
  • Na uw bestelling ontvangen u en boekmakelaar een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van boekmakelaar vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • boekmakelaar kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren