Titel

Och Heden Ja!

Schrijver
Taal

Nederlands

Uitgever

Leeuwarder Courant-Serie no. 3, derde druk, 1966

Prijs

3,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Paperback, 144 bladzijden

Meer info
Och Heden Ja! is in een negentigtal wekelijkse afleveringen verschenen in de Leeuwarder Courant in de jaren 1960, 1961 en 1962. Bij het samenstelen van een selectie voor dit boekje is niet getracht de tekst aan te passen aan de huidige situatie; men gelieve deze schetsen te zien als een registratie van wat er in de jaren van publicatie te achterhalen was van de sfeer-van-toen. Om deze reden ook is achterin het boekje een volledige lijst van de in deze serie verschenen artikelen opgenomen met daarbij de datum van plaatsing in de LC.

Er zijn tal van historische publicaties over Leeuwarden verschenen met jaartallen, cijfers, feiten; Och Heden Ja wilde ze aanvullen met een tekening van de levensomstandigheden. Honderden gesprekken met merendeels bejaarde Leeuwarders leverden een beeld van het leven in Frieslands hoofdstad in de halve eeuw tussen 1890 en 1940, een tijdperk, dat door de Tweede Wereldoorlog definitief afgesloten is. Hoe leefden ouders en grootouders van de Leeuwarders van nu en hoe zag hun stad er uit? Hoe en waar ging men uit, hoe woonde en hoe werkte men en welke rechten en plichten had de jeugd? Soms spraken de vertellers elkaar tegen, soms waren ze het roerend eens, maar telkens toch werd een stuk sociale geschiedenis zichtbaar.
Afbeeldingen
Keikes, H.W. - Och Heden Ja!
Leesluis Nuis

Verzending van boeken vindt plaats na ontvangst van de betaling. Ophalen is mogelijk na afspraak.

Wij reageren altijd binnen 24 uur na uw bestelling. Heeft u binnen deze tijd geen reactie ontvangen, dan is onze mail waarschijnlijk in de spambox terecht gekomen.

We verzenden brievenbuspost via PostNL en pakketten via DPD. De tarieven voor thuisbezorging bedragen € 4,25 voor brievenbuspost, € 6,75 voor pakketten tot 3 kg en € 7,60 voor pakketten van 3 kg tot 10 kg. Voor pakketten is het mogelijk om deze af te halen bij een DPD parcelshop (de verzendkosten bedragen dan € 6,40). Boeken worden standaard naar het huisadres gezonden, wilt u liever afhalen bij een parcelshop, dan dit graag bij de bestelling aangeven. Meerdere boeken ineens kopen scheelt verzendkosten.

De verzendkosten naar België bedragen € 7,80 thuisbezorgd.
Verzendkosten naar andere landen zijn op aanvraag.

Retourneren is mogelijk binnen 14 dagen. Retourkosten zijn voor eigen rekening.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Leesluis.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Leesluis
  • Na uw bestelling ontvangen u en Leesluis een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Leesluis vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Leesluis kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren