Titel

Rudolf

Schrijver
Taal

Nederlands

ISBN

9789068228625

Uitgever

Clavis, Uitgeverij

Prijs

4,00(Excl. verzendkosten)

Bijzonderheden

Gebonden, groot prenten / voorleesboek, kaft vertoont wat gebruikerssporen

Meer info
Rudolf, de kikker keek niet meer om. Zijn oude vijver was veranderd in zand. En niemand had nog een plekje voor een kikker. Wat is de wereld groot, dacht Rudolf. En wat ben ik klein ... Rudolf was moe. Waar kan ik wonen, dacht hij vaak. Een verhaal over vluchten en zoeken en toch een eigen plekje vinden.
Afbeeldingen
Boonen, S. - Rudolf
Lang zullen we Lezen Mierlo

Bent u op zoek naar mooie en betaalbare jonggebruikte of nieuwe kinder/jeugdboeken, dan bent u van harte welkom om een keer een kijkje te nemen bij "Lang zullen we Lezen" !

Hier vindt u kinderboeken vanaf de peuterleeftijd tot en met Young Adult - Tienerboeken en ook educatieve boeken !

Het assortiment is zeer gevarieerd en wordt regelmatig aangevuld.

Op zoek naar een bepaald kinder/jeugdboek, neem even geheel vrijblijvend contact op.

Vul uw gegevens hieronder in om deze titel te bestellen bij boekwinkel Lang zullen we Lezen.

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

Op het bezoeken van onze website, zo ook het plaatsen van een bestelling, zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.

Registreer u vrijblijvend als koper!

Stuur een e-mail

Wijzig instellingen
De captcha wordt geladen. Een ogenblik geduld...

Klik op het witte vierkant hierboven

  • Alle boeken zijn compleet en verkeren in normale antiquarische staat, tenzij anders beschreven. Kleine onvolkomenheden, zoals een ingeplakte ex-libris of een naam op het schutblad, zijn niet altijd vermeld
  • U handelt deze order direct af met Lang zullen we Lezen
  • Na uw bestelling ontvangen u en Lang zullen we Lezen een bevestiging per e-mail. In de e-mail staan de naam, adres, woonplaats en telefoonnummer van Lang zullen we Lezen vermeld
  • De Koper betaalt de verzendkosten, tenzij anders overeen gekomen
  • Lang zullen we Lezen kan betaling vooraf vragen
  • Boekwinkeltjes.nl probeert Kopers en Verkopers tot elkaar te brengen. Boekwinkeltjes.nl is echter nimmer partij bij een overeenkomst die gesloten wordt tussen Koper en Verkoper door gebruikmaking van de site. Als u een geschil hebt met één of meer gebruikers, dient u dit zelf op te lossen. U vrijwaart Boekwinkeltjes.nl van enigerlei vorderingen, aanspraken op schadevergoeding en dergelijke, verband houdende met dergelijke geschillen.

7,3 miljoen boeken

Gebruikt en tweedehands

11200 boekwinkels

Antiquariaten en particulieren